OPAKOWANIA

 

Szeroka i zróżnicowana oferta została dostosowana do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta. Opakowania tekturowe posiadają różne wymiary, kształty, kolory – wszystko zależy od potrzeb klientów. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania, szybką realizację zleceń i przyjazną współpracę opartą na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu.

Łatwa możliwość recyklingu, sprawia, ze opakowania tekturowe bez wątpienia są najbardziej ekologicznymi opakowaniami. Materiały stosowane do produkcji są przyjazne dla środowiska.

 

Produkujemy kartony z tektury szarej, jednostronnie białej, dwustronnie białej, 3 i 5 warstwowej:

- klapowe (amerykańskie) oraz wykrojnikowe (fasonowe)

- z automatycznie składanym dnem (krzyżakowym)

- tacki 4 i 6 punktowo klejone

- z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym, preprint

- kaszerowanie z nadrukiem UV lub folią

- papier dwuwarstwowy fala B lub E

- papier groszkowy szary, makulaturowy, pakowy

- standy

- display'e

 

Nasze opakowania są produkowane z wykorzystaniem następujących metod druku:

- fleksograficzna - która polega na bezpośrednim drukowaniu elastyczną formą na wsiąkliwym podłożu jakim jest tektura zarówno z warstwą bieloną jak i brązową

- offsetowa - w której obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej na podłoże drukowe (papier) za pośrednictwem cylindra obciągniętego gumą (tzw. obciągu). Druk offsetowy zapewnia bardzo wysoką jakość wykonywanego wyrobu

- preprint - polega na nałożeniu nadrukowanego metodą flekso papieru bezpośrednio na falę tektury jako wierzchnią część, podczas jej produkcji. Metoda ta pozwala na wytwarzanie opakowań z nadrukiem porównywalnym z jakością nadrukom offsetowym.

 

_blank

_blank